هزینه آزمون‌های امنیت


 

هزینه آزمون‌های امنیت بر اساس نظام ارزیابی افتا شامل 2 بخش است، هزینه ارزیابی اسناد و هزینه ارزیابی محصول.

با توجه به تنوع محصولات امکان تعیین هزینه آزمون‌ها به صورت کلی فعلا امکان پذیر نیست و به ازای هر محصول با توجه به نوع محصول و بخش‌های مختلف و ویژگی‌های آن باید هزینه توسط کارشناسان بخش امنیت تعیین شود.

برای سایر آزمون‌های امنیت مانند قدرت تشخیص حملات IPS، آزمون نفوذ پذیری، Stress Test نیز هزینه آزمون با توجه به نوع و زمان آزمون باید توسط کارشناسان بخش امنیت تعیین گردد.

برای تعیین دقیق هزینه آزمون و دریافت پیش‌فاکتور لطفا با شماره 66166660-021 یا  رایانامه mail [[@]] netel.org یا بخش تماس با ما مکاتبه فرمایید.

ادامه مطلب

هزینه آزمون‌های سوییچ و مسیریاب


با توجه به قابلیت‌های هر دستگاه، آزمون‌های لازم روی آن انجام می‌گیرد و هزینه کل مجموع هزینه تمامی آزمون‌ها با توجه به تعداد پورت‌ها می‌باشد.
به عنوان مثال سوییچی که قابلیت مدیریت دارد (Manageable) تمام آزمون‌های سوییچ روی آن انجام می‌گیرد و سوییچ‌هایی که بنا به ادعای سازنده برخی از قابلیت‌ها را ندارند آزمون‌های آن قابلیت‌ها انجام نمی‌شود. مثلا دستگاهی که از QoS پشتیبانی نمی‌کند تمام آزمون‌های سوییچ به غیر از QoS روی آن انجام می‌شود.

در محاسبه هزینه برخی از آزمون ها مانند آزمون های RFC 2889 و QoS تعداد پورت های دستگاه تاثیری ندارد. برای مشاهده جداول هزینه‌ها به ادامه مطلب مراجعه فرمایید ...

ادامه مطلب